סדנאות בישול צפון, סדנאות בשר בצפון, סדנת בשר ובירה, שפים פרטיים

סדנת בשר ובירה

השף שלומי אלדו

כבר מימי קדם, אנשים חגגו בערב המשלב בשר ובירות. גם היום אנו רואים את בפאבים איריים ברחבי העולם. גם בישראל תרבות הקולינריה השתדרגה ורבים צופים בתוכניות הבישול בטלוויזיה וכן בסדרות המוקדשות לבישול וצלייה. גם מאכלי בשר המתבשלים באיטיות עם ירקות שורש, הולכים נהדר עם בירה. על מנת ללמוד את כל רזי הבשר והכנתו ואילו מנות ניתן להרכיב אשר מתאימות נהדר עם בירה, מומלץ להירשם אל סדנת בשר ובירה שהיא מליאת חוויות ובאווירה פתוחה וכיפית.

מי מהישראלים אינו אוהב מושבע של בשר ובירה? אז החדשות הטובות הן, שתוכלו להירשם אל סדנת בשר ובירה הקרובה אל בתכם ולהתחיל ליהנות מחוויה בלתי שגרתית ובלתי נשכחת שכולה בשר ערב לחיך, בשילוב בירה שאלה שני החטאים הטעימים שהולכים יחד בד בבד. הסדנה נערכת באווירה קלילה ומלאה בכיף קולינרי של טובי השפים המתמחים בהכנת בשר, עישון בשר וצלייה מיוחדת שתוכלו ללמוד מהם המון.

מארחים בבית חברים למשחק כדורגל? – פנקו אותם עם בשר איכותי ובירות

הישראלים נוהגים לארח חברים בביתם למשחק כדורגל חשוב, כאשר מה שמוגש בערב זה, לא פחות ולא יותר מאשר, בירות ובשרים. זו ההזדמנות שלכם לארח, כאשר אתם כבר מומחים בהכנת בשרים המתאימים להפליא עם בירה. מי שכבר השתתף וחווה את החוויה של סדנת בשר ובירה, לבטח ישמח לארח את חבריו ולהראות את כישוריו המקצועיים לאחר שהמתכונים שלמד, יסיע לו המון בערב מעין זה. תוכלו להגיש לחברים, נתחי שייטל בטמפורה פריכה של בירה בתוספת של רוטב סויה ולימון עם תפוחי אדמה שיהיו פריכים אף הם.

תוכלו ללמוד ,כאשר תירשמו  אל סדנת בשר ובירה  להכין מנות פתיחה, מנות ביניים ומנות עיקריות אשר הולכות נהדר עם בירות. מסדנה זו, תצאו ללא ספק עשירים בידע ובמתכונים אשר ילוו אתכם תמיד. גם תוספות שהולכות טוב עם הבשר והבירה , תלמדו להכין בקלות וכן, תקבלו טיפים שימושיים שיוכלו תמיד להיות לכם לעזר רב בזמן הבישול בבת.

חוויה עשירה והתנתקות מהשגרה – סדנת בשר ובירה

מיותר לציין, כי סדנת בשר ובירה, מתקיימת  במטבח בשרי מאובזר וכשר. חוויה קולינרית בלתי נשכחת זו, תוציא אתכם מהשגרה וממטלות היום יום ואתם תשלבו בה, תכירו חברים חדשים שגם הם אוהבים את החיים הטובים, כאלה שאוהבים להתפנק ולפנק בבשרים איכותיים ובירות מעולות. על מנת לבחור נכון סדנה שתתאים לכם בנושא זה, פתחנו עבורכם את פורטל סדנה לי, אשר באמצעותו תמצאו את הסדנה האיכותית והקרובה אל מקום מגוריכם. כל סדנה נבחרת בקפידה ע”י מנהלי האתר ותוכלו למצוא מגוון של סדנאות אם בתחום הבישול, האפייה, הקונדיטוריה, השוקולד והקינוחים.

בפורטל, תוכלו למצוא גם חברות קייטרינג, שפים פרטיים עד הבית לאירועים מיוחדים ועוד. מנהלי חברות שמעוניינים להעניק חוויה מדהימה לעובדיהם, מוזמנים גם הם לרשום את העובדים לסדנת בישול, אפייה או סדנת שוקולד, אשר תהווה חוויה בלתי נשכחת ועבודה בשיתוף פעולה של צוות העובדים, מה שיהיה שימושי ויעיל גם בעבודתם בחברה.

פוסטים קשורים