סדנאות בישול צפון, סדנאות בשר בצפון, שפים פרטיים

סדנת בשר בצפון – מסע מרתק אל עולם הבשר

סדנת בשר מעושן - ישיי חיימוביץ

הישראלים, הפכו לאניני טעם ובמיוחד בתחום הבשר, כאשר האהבה הגסטרונומית הידועה של הישראלים, הינה בשר. על מנת להפוך למומחה וידען בתחום, תוכלו ליהנות מסדנה שמוקדשת כולה לתחום הבשר. מי שחובב מושבע של בשרים, יוכל לקחת חלק בסדנא ולינות מחוויה קרניבורית שתעשיר את הידע ותוסיף לכל מה שידעתם עד היום על בישול בשר.

למי שמעוניין בחגיגה אמיתית של עשייה, בישול וכל מה שקשור למאכל הכי אהוב על הקרניבורים, מוזמן אל סדנת בשר בצפון. סדנאות אלה, מיועדות למי שגר באזור הצפון ומעוניין לדעת יותר על תורת הבשר, בחירת נתחים מובחרים וצלייה נכונה. את הסדנא, מוביל שף ידוע המתמחה בבישול וצליית בשר. בסדנא, יילמדו נושאים כגון: טיפול בצלייה, בישול של כל מיני סוגים של בשר ועוד.

בסדנא תלמד, איזה חלק של בקר לרכוש עבור כל מיני סוגי תבשילים העשויים מבשר בקר, מהו בשר מעושן? מהו קרפצ’ו? ועוד… ישנם זני בקר שונים ויש להבדיל ביניהם.

לסיכום, מדובר על תורה שלמה שיש ללמוד יותר, למי שמעוניין להיות ממש מומחה לבשר. ישנם כאלה שמעוניינים להתחיל ולבשל או לצלות בשר באופן מקצועי יותר היות ואנינות טעם בנושא הבשר הינו צו השעה בישראל ולכן, הרשמה אל סדנת בשר בצפון, רק תגרום למי שאוהב את תחום צליית הבשר, להיות מומחה יותר.

כל תורת הבשר בסדנה אחת

כאשר תירשמו אל סדנת בשר בצפון, תוזמנו להציץ אל עולם הסכינים והחיתוך הנכון של נתחי הבשר שאותם תבשלו בסדנא וכמובן לאחריה גם בבית לבני המשפחה ולאורחים. בנוסף, תלמדו להכין נתח בריסקוט בעישון, תלמדו כיצד משתמשים במעשנת בשר וכן, תלמדו להכין נתח אנטריקוט בצלייה איטית על גריל פחמים, נתחי אסאדו ועוד. כמו כן, תלמדו להבדיל בין סוגי הפחמים ואילו מהם יתאימו במיוחד לצלייה על האש.

הקבוצה תתחלק לקבוצות עשייה קטנות יותר וכל קבוצה,  תקבל משימות של מתכון ותתבקש ע”י השף שמנחה את סדנת בשר בצפון, לעמוד ביעדים של הזמן והטעם הנכון, כך שהקבוצות תגיענה ליעד הסופי בהצלחה, אשר יכלול שולחן עשיר במאכלי הבשר מעשה ידיהם של המשתתפים. בתום הסדנה, תחולק חוברת מתכונים שתנחה את המשתתפים לשימוש לצרכים אישיים.

סדנת בשר באזור הצפון אשר מתאימה לכם כמו כפפה ליד

פורטל סדנה לי, מזמין אתכם לבחור את הסדנה המתאימה לכם באזורכם ועל פי ההתעניינות שלכם. אם אתם מעוניינים בסדנת בישול, סדנת אפייה, סדנת עוגות וקינוחים, סדנת שוקולד, סדנת בשר בצפון, ובשאר האזורים בארץ ,סדנת משקאות אלכוהוליים, תוכלו לבחור מתוך האתר, את הסדנה המתאימה לכם ביותר. בפורטל כל סדנה נבחנת בקפידה ולכן, תמצאו את הסדנאות האיכותיות ביותר, אשר מועברות ע”י טוב השפים בישראל. יש לציין, כי תוכלו למצוא בפורטל גם חברות קייטרינג ושפים פרטיים לאירועים מיוחדים.

פוסטים קשורים